شعار سال
پنجشنبه 04 مرداد 1403

بیانیه حفظ حریم شخصی

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

 

 بیانیه حفظ حریم شخصی در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مانند سایر سازمان ها ، جمع آوری اطلاعات ارباب رجوع در سایت و نحوه حفاظت از این اطلاعات را تشریح می کند و نسبت به اطلاعات جمع آوری شده احساس مسئولیت کرده و حفظ حریم شخصی مراجعین محترم به سایت را تضمین می کند.

 لازم به یاد آوری است در صورت دریافت اطلاعات هویتی از مراجعین ، این تضمین وجود دارد که تنها از این اطلاعات بر اساس اصول مطرح شده در این بیانیه استفاده خواهد شد . در هر حال تعهدات و مسئولیت های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور محدود به توانایی ها و امکانات در اختیار این سازمان است و این سازمان در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهد داشت.

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برای حریم خصوصی شما ارزش بالایی قائل است.

 لطفا متن زیر را بخوانید تا بیشتر با نحوه برخورد این سازمان با اطلاعاتی که هویت شما را فاش می کند آشنا شوید.

جمع آوری و استفاده از اطلاعات :

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تنها مالک اطلاعات جمع آوری شده در این وب سایت است. ما این اطلاعات را به هیچ نحو غیر از مواردی که در اینجا آورده شده نفروخته، اجاره نداده و به اشتراک نمی گذاریم. این اداره در بخش ها و به روش های مختلف اطلاعات کاربرانش را جمع آوری می کند.

استفاده از کوکی ها :

وقتی شما از سایت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بازدید می کنید، می توانید به صورت ناشناس در وب سایت بگردید. به عنوان یک کاربر مهمان، ممکن است برای بررسی بازدید شما از کوکی استفاده کنیم.

 همچنین اگر به عنوان یک کاربر ثبت نام کرده ( عضو) استفاده کنید، ما ازکوکی هابرای ذخیره سازی اطلاعات شخصی شما مانند نام کاربری و دیگر اطلاعاتی که می تواند هویت شما را فاش کند، استفاده می کنیم .کوکی حجم کوچکی از اطلاعات است که توسط یک وب سرور به مرورگر وب شما انتقال می یابد و تنها توسط سروری که آن را برای شما فرستاده قابل خواندن است.

کوکی با ذخیره سازی اطلاعات کاربری شما، همانند کارت شناسایی عمل می کند. کوکی نمی تواند دستوری را اجرا و یا ویروسی را منتقل کند. بیشتر مرورگرهای وب به صورت پیش فرض کوکی ها را می پذیرند. شما می توانید به مرورگر وب خود دستوردهید که به هنگام دریافت کوکی به شما اطلاع دهد و این اجازه را بدهد که آن  را پذیرفته یا رد کنید. برای بعضی از امکانات سینره پذیرفته شدن کوکی ها اجباری است. کاربرانی که کوکی ها را رد کنند نمی توانند از آن امکانات استفاده کنند.

 

 بخشنامه  مقام عالی وزارت در راستای شفاف سازی کلیه قراردادهای اقتصادی و غیر اقتصادی

اصلاحات بوجود آمده در دستور آیین نامه آموزشگاه آزاد

آئین نامه اجرایی بیمه بیکاری

آئین نامه صدور پروانه مهارت

بخشنامه تغییر پست 

بخشنامه تغییر رشته

بخشنامه دستورالعمل مهارت آموزی

چیدمان 1

دستورالعمل مربیان برون سازمان

دستورالعمل مشاوره

دستورالعمل مهارت آموزی ویژه

صورتجلسه 64 ام هیات نظارت مرکز

صورتجلسه 65 ام هیات نظارت مرکز

قانون بیمه بیکاری

گزارش برنامه ششم 99

گزارش صدور مجوزهای 1400

مهارت آموزی در محیط کار واقعی

 

سایر پیوندها
تنظیمات قالب