چهارشنبه 02 فروردین 1402
  • 1401/12/23 - 13:20
  • - تعداد بازدید: 84
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /Z3ex

رئیس شورای فرهنگی و اجتماعی سازمان آموزش فنی و حرفه ای:ارزشمندترین انفاق در راه خدا، انفاق جان است

رئیس شورای فرهنگی و اجتماعی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در دیدار وبیناری با فرزندان شهدای والامقام این سازمان بیان داشت: در آئین و دین اسلام بحث انفاق جایگاه خاصی دارد ارزشمندترین انفاق در راه خدا انفاق جان است.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، «محمدجواد جامه بزرگی»، آسایش و امنیت امروز جامعه را از برکت خون پدران این بزرگواران و از خودگذشتگی آنان عنوان کرد و افزود: جنگ ما، جنگ تحمیلی بود که با رشادتها و مجاهدتهای شهدا و ایثارگران 8 سال طول کشید.

وی با اشاره به مجاهدت ها و رشادت های خانواده معظم شهدا در پیروزی انقلاب و دفاع مقدس، گفت: باید با نگاه به بزرگترین شهید اسلام امام حسین علیه السلام و قیام او به مقام شهید احترام بگذاریم.

رئیس شورای فرهنگی و اجتماعی اظهار داشت: وظیفه ما مسئولین که به برکت خون این شهدا و خویشتن داری خانواده های آنها در این مقام و جایگاه نشسته ایم این است که نظام جمهوری اسلامی را سرپا نگاه داریم.

وی امام حسین (ع) را اسطوره شهدا برشمرد و تصریح کرد: تمام آثار و وصیت های شهدا برگرفته شده از مکتب امام حسین (ع) است باید برای پیام کربلا احترام قائل باشیم.

جامه بزرگی خاطرنشان ساخت: صبوری و نجابت خانواده شهدا قابل ستایش است و آنان بر گردن نظام حق دارند و فرزندان و خانواده شهدا خاکریز دوم انقلاب هستند و ما تلاش می کنیم که خادم این عزیزان باشیم.

وی با اشاره به صحبت شهید سلیمانی که شرط شهید شدن شهید بودن است و جمهوری اسلامی حرم امام حسین (ع) و ما ملت آن هستیم، گفت: ما شهدای عجیبی داشتیم که در هشت سال دفاع مقدس از باهوشترین افراد در جنگ تحمیلی به شمار می آمدند.

براساس این گزارش در این مراسم با اهدا لوح تقدیر از خانواده و فرزندادن شهدای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور قدردانی شد.

  • گروه خبری : اخبار عمومی
  • کد خبر: 97245
کلمات کلیدی
صوفیا سهرابی
خبرنگار

صوفیا سهرابی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

سایر پیوندها
02166583504
تنظیمات قالب
گفتگو انلاین

سامانه ی گفتگوی آنلاین