شعار سال
سه شنبه 11 بهمن 1401
  • 1401/11/03 - 10:27
  • - تعداد بازدید: 27
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مرکز ملی تربیت مربی قطب تخصصی کاربینی مربیان و توسعه آموزش های مهارتی درحوزه نساجی و پوشاک با همکاری گروه کارخانجات نساجی بروجر

«حوزه نساجی و پوشاک» مرکز ملی تربیت مربی با انعقاد تفاهم نامه همکاری با گروه کارخانجات نساجی بروجرد، «قطب تخصصی کاربینی مربیان و توسعه آموزش های مهارتی» این مرکز شد.

«حوزه نساجی و پوشاک» مرکز ملی تربیت مربی با انعقاد تفاهم نامه همکاری با گروه کارخانجات نساجی بروجرد، «قطب تخصصی کاربینی مربیان و توسعه آموزش های مهارتی» این مرکز شد.

«حوزه نساجی و پوشاک» مرکز ملی تربیت مربی با انعقاد تفاهم نامه همکاری با گروه کارخانجات نساجی بروجرد، «قطب تخصصی کاربینی مربیان و توسعه آموزش های مهارتی»  این مرکز شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی تربیت مربی ، در راستای سیاست های ابلاغی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و توسعه رویکرد سفارش محور نمودن آموزش های مشارکتی مرکز ملی تربیت مربی و پژوهش­های فنی و حرفه ای و استفاده از پتانسیل ها و امکانات آموزشی طرفین بمنظور توانمندسازی تخصصی مربیان و استادکاران مهارتی،  تفاهم نامه بین مرکز ملی تربیت مربی و گروه کارخانه نساجی بروجرد منعقد گردید.

بنابر این گزارش به منظور توانمندسازی مهارتی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای و اهتمام مرکز ملی تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای در اجرای طرح کاربینی مربیان و شناسایی ظرفیت های موجود در صنایع پیشرو ، رضا باجولوند رئیس مرکز و امید اعلایی مدیرگروه کارخانجات نساجی بروجرد، در راستای توانمندسازی مهارتی مربیان سازمان از طریق آموزش در محیط کار واقعی، شناسایی مشاغل نوین در صنعت، تدوین استانداردهای شغل بر اساس نیاز صنعت و آشنایی مربیان با تجهیزات و فرایند های نوین تولید و نیز  ایجاد آکادمی تربیت نیروی کار ماهر در حوزه نساجی و پوشاک، تفاهم نامه همکاری آموزشی و پژوهشی منعقد نمودند.

شایان ذکر است این تفاهم نامه با هدف هم افزایی علمی، تخصصی و مهارتی و استفاده از پتانسیل ها و  امکانات آموزشی طرفین بمنظور توانمندسازی مهارتی مربیان و استادکاران مهارتی و توسعه آموزش‌های مشارکتی، به مدت 3 سال به امضاء رسید.

 

  • گروه خبری : اخبار عمومی
  • کد خبر: 95293
کلمات کلیدی
لیلا  فولادی
خبرنگار

لیلا فولادی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

سایر پیوندها
02166583504
تنظیمات قالب
گفتگو انلاین

سامانه ی گفتگوی آنلاین