شعار سال
سه شنبه 11 بهمن 1401
  • 1401/11/05 - 08:33
  • - تعداد بازدید: 12
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
برگزاری نشست گروه های آموزشی و پژوهشی مرکز ملی تربیت مربی به مناسبت روز جهانی آموزش

نشست گروه های آموزشی و پژوهشی مرکز ملی تربیت مربی به مناسبت روز جهانی آموزش برگزار شد.

نشست گروه های آموزشی و پژوهشی مرکز ملی تربیت مربی به مناسبت روز جهانی آموزش برگزار شد.

نشست گروه های آموزشی و پژوهشی مرکز ملی تربیت مربی به مناسبت روز جهانی آموزش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکزملی تربیت مربی ،روز سه شنبه چهارم بهمن ماه 1401 ، این نشست با حضور ریاست، معاونین، مسئولین و کارشناسان گروه های آموزشی با هدف ارائه گزارش اقدامات انجام شده و تبریک روز جهانی آموزش درسالن بصیرت مرکز ملی تربیت مربی  برگزار گردید.

در این نشست ابتدا عباس کریمی، معاون پژوهش مرکز ملی تربیت مربی به تشریح برنامه ها و اقدامات ویژه انجام شده در طول سه سال گذشته بیان داشت:ازجمله توسعه آکادمی های تخصصی، چاپ و انتشار کتاب و نشریات مهارتی،راه اندازی مرکز فناوری و مهارت، توسعه آموزش های متناسب با نیاز بازار کار از طریق عقد تفاهم نامه و قراردادهای آموزشی و دیجیتال سازی آموزش ها و... پرداختند و سپس علیمردانی معاون آموزش مرکز ملی تربیت مربی به تشریح عملکرد مرکز در یکسال گذشته اشاره نمودند.

در ادامه رضا باجولوند رییس مرکز ضمن تبریک روز جهانی آموزش به مسائل حوزه آموزش و نقش حمایتی حوزه های پژوهش و پشتیبانی برای انجام مستمر آن اشاره نمود.

شایان ذکر است ،نشست سالانه سازمان ملل در سوم دسامبر 2018 با تصویب یک قطعنامه‌، 24 ژانویه را به‌عنوان «روز جهانی آموزش» تعیین شده که در این روز در راستای بزرگداشت «آموزش» به‌عنوان فرآیندی بنیادین، فراگیر، همیشگی و مؤثر بر بسیاری از کنش‌های انسانی و از آن میان توسعه پایدار، برابری، صلح، پاسداشت محیط زیست و... از سوی سازمان ملل و یونسکو تعیین و تصویب شد.

 

  • گروه خبری : اخبار استانها
  • کد خبر: 95374
کلمات کلیدی
لیلا  فولادی
خبرنگار

لیلا فولادی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

سایر پیوندها
02166583504
تنظیمات قالب
گفتگو انلاین

سامانه ی گفتگوی آنلاین