رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: ظرفیت آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در گسترش فرصت های شغلی استان نقش ویژه ای دارد
غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در بازدید سرزده از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان البرز گفت: مجموعه فنی و حرفه ای استان البرز از ظرفیت های ویژه ای در ارتقای کیفیت آموزش های مهارتی و فرصت های شغلی مهارت آموزان استان برخوردارند.
 ١٩:٢٧ - سه شنبه ٦ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حکم معاون اول رئیس جمهور؛ رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به سمت دبیر شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی منصوب شد
به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، دکتر غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس این سازمان، طی حکمی از سوی دکتر محمد مخبر در تاریخ 6/7/1400 به سمت دبیر شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی منصوب شد.
 ١٩:٢١ - سه شنبه ٦ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: دفاع مقدس ادامه دارد و امروز نیازمند بصیرت بالاتری هستیم
غلامحسین حسینی نیا، رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در نشست حضوری و وبیناری با ایثارگران سازمان گفت: دفاع مقدس تمام نشده است و امروز با جنگ نرم در حوزه های مختلف از سوی دشمنان مواجه هستیم.
 ١٤:٠٩ - سه شنبه ٦ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتصاب《 مدیر کل حوزه ریاست، حقوقی، روابط عمومی و امور بین‌الملل 》سازمان آموزش‌ فنی وحرفه‌ای کشور
طی حکمی از سوی دکتر غلامحسین حسینی‌نیا، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور« سیدمازیار علوی» به سمت《مدیر کل حوزه ریاست، حقوقی، روابط عمومی و امور بین‌الملل》سازمان منصوب شد.
 ١٥:٣٥ - يکشنبه ٤ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خوزستان درجشنواره شهید رجایی رتبه اول را کسب کرد
برای سومین سال متوالی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خوزستان درجشنواره شهید رجایی رتبه اول را در سال ۱۴۰۰ کسب کرد .
 ١١:٠٩ - يکشنبه ٤ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس‌جمهور در آیین آغاز سال تحصیلی جدید: پیشرفت کشور در پرتو توسعه آموزش و پرورش و توسعه مهارت‌آموزی است
رئیس جمهور در آیین آغاز سال تحصیلی جدید با بیان اینکه هزینه کردن در آموزش و پرورش بزرگترین سرمایه گذاری است گفت: پیشرفت کشور در گرو توسعه آموزش و پرورش و مهارت آموزی است.
 ١٣:٢٩ - شنبه ٣ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتصاب《معاون توسعه مدیریت و منابع》سازمان آموزش‌ فنی وحرفه‌ای کشور
طی حکمی از سوی دکتر غلامحسین حسینی‌نیا، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور《 امیر میمنت آبادی》به سمت《معاون توسعه مدیریت و منابع》سازمان منصوب شد.
 ٠٩:٣٢ - شنبه ٣ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتصاب مشاور امور ایثارگران سازمان آموزش‌ فنی وحرفه‌ای کشور
طی حکمی از سوی دکتر غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، « نظام چوبينه ، به سمت مشاور امور ايثارگران سازمان آموزش فني و حرفه اي کشور» منصوب شد.
 ١٦:٥١ - پنج شنبه ١ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
هم زمان با اولین روز از هفته دفاع مقدس؛ حضور مسئولان و کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در کهف الشهدا حضور یافتند
هم زمان با اولین روز هفته دفاع مقدس،رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای کشور و جمعی از مسئولان و کارکنان سازمان برای تجدید میثاق با شهدا، در کهف الشهدا و مزار شهدای گمنام حضور یافتند.
 ١٥:٠٠ - چهارشنبه ٣١ شهريور ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس
غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس پیامی صادر کرد.
 ١٤:٤٥ - چهارشنبه ٣١ شهريور ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>