آموزش فنی و حرفه ای استان فارس قهرمان مسابقات فوتسال منطقه جنوب کشور شد
مسابقات فوتسال منطقه جنوب کشور با حضور استان های بوشهر، کهگیلویه و بویر احمد، هرمزگان، یزد و فارس یادواره سردار دلها، شهید حاج قاسم سلیمانی به میزبانی استان بوشهر برگزار شد.
 ١٨:١٨ - يکشنبه ٢٦ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
تفاهم نامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان خراسان شمالی منعقد شد
در راستای رفع موانع و مشکلات در حوزه مهارت آموزی و حمایت های مالی و معنوی از ظرفیت های استان در بخش آموزش های فنی و حرفه ای؛ تفاهم نامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی منعقد شد.
 ١٧:٥٩ - يکشنبه ٢٦ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان خبر داد؛ آموزش بیش از 17 هزار نفر - دوره مهارت‌آموز در زنجان توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان از آموزش بیش از 17 هزار نفر - دوره مهارت‌آموز در زنجان توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان خبر داد و گفت: برنامه‌های آموزشی براساس سیاست‌های اشتغال در دولت در نظر گرفته شده است.
 ١٧:٤٤ - يکشنبه ٢٦ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
تفاهم نامه همکاری آموزشی و پژوهشی بین دانشگاه خوارزمی و مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های فنی و حرفه ای کشور منعقد شد
تفاهم نامه همکاری آموزشی و پژوهشی بین دانشگاه خوارزمی و مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های فنی و حرفه ای کشور به منظور هم افزایی در استفاده از پتانسیل ­ها و امکانات طرفین منعقد شد.
 ١٧:٣٢ - يکشنبه ٢٦ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
مسابقه آزاد طراحی المان شهری با موضوع مهارت
اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان همزمان با سالروز شهادت سردار دل ها سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار می کند:
 ١٦:٤٣ - يکشنبه ٢٦ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتصاب سرپرست جدید اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان چهارمحال و بختیاری
طی حکمی از سوی دکتر غلامحسین حسینی‌نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور «رضا جمشیدی» به سمت «سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان چهارمحال و بختیاری» منصوب شد.
 ١٦:٠٢ - يکشنبه ٢٦ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت؛
پایان رقابت 442 نخبه مهارتی در نوزدهمین مسابقات ملی مهارت
معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از پایان رقابت 442 نخبه مهارتی در نوزدهمین مسابقات ملی مهارت کشور و برگزاری اختتامیه این دوره از مسابقات در 27 دی ماه سال جاری با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد.
 ١٥:٠٤ - يکشنبه ٢٦ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد:مناطق آزاد پایلوت اجرای طرح مدرسه تابستانه مهارت آموزی ویژه دانش آموزان بومی
معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از اجرای طرح «مدرسه تابستانه» مهارت آموزی برای دانش آموزان بومی مناطق آزاد به عنوان پایلوت خبر داد.
 ٠٩:٠٧ - يکشنبه ٢٦ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
با هدف توسعه ظرفیتهای علمی و پژوهشی؛تفاهم‌نامه همكاري سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و انجمن علمی تعاون ايران منعقد شد
تفاهم‌نامه همكاري سازمان آموزش فنی و حرفه ای و انجمن علمی تعاون ايران در زمينه‌هاي تخصصی مرتبط با توسعه و ارتقای سطح فصلنامه مهارت آموزی نشریه علمی وابسته به سازمان به امضای علی حسین شهریور معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان و علیقلی حیدری، رئیس هیأت مدیره انجمن علمی تعاون ایران رسید.
 ٠٨:١٧ - يکشنبه ٢٦ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
مرکز آموزشی بین کارگاهی پالایشگاه نفت آبادان بهره‌برداری شد
نخستین مرکز آموزشی بین کارگاهی پالایشگاه نفت آبادان روز شنبه با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به بهره‌برداری رسید.
 ٠٨:١٠ - يکشنبه ٢٦ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>