" سال 1398 ؛ رونق تولید "                                      

صفحه اصلي|منشور کاری|پست الكترونيكي|English|حفظ حریم شخصی|توافق سطح خدمات
جستجوي پيشرفته جستجو در وب
? اخبار > انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای


نسخه چاپي ارسال به دوست


انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای

 

تفاهم نامه همکاری آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای منعقد شد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نقل از مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای تفاهم نامه همکاری آموزشی بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج و مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای به  امضای محمد حسن برهانی فر رئیس دانشگاه آزاد اسلامي استان البرز و رضا باجولوند رئیس مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای رسید.

بنابراین گزارش، این تفاهم نامه به منظور تقويت و توسعه همكاري هاي متقابل پژوهشی، آموزشي و افزايش مشاركت اساتيد، محققان و كارشناسان طرفين و كمك به ارتقاي بهره وري و كيفيت توليدات ملي، سطح كيفي آموزش هاي فني و تخصصي منابع انساني در مهارت هاي نوين و راهبردي مورد نياز دو طرف منعقد شد.

همکاری نظامند و نهادینه طرفین تفاهم نامه برای برنامه ریزی و اجرای دوره های آموزشی عمومی و تخصصی مهارتی، همکاری در ایجاد «مدرسه مهارت» با بهره مندی از ظرفیت های طرفین، همکاری متقابل در نیازسنجی، ارزیابی آموزشی، تدوین و بازنگری ماژول های(پودمان – استاندارد) آموزشی مهارتی و ارزشیابی مهارت از طریق تشکیل کارگروه مشترک و ... از دیگر زمینه های مشترک این تفاهم نامه است.

همچنین، مقرر شد در این همکاری مشترک برای تحقق همکاری در زمینه های مختلف تحقیقاتی و آموزشی کمیته مشترک تشکیل و نسبت به تهیه شیوه نامه اجرایی همکاری اقدام و نمایندگان دو طرف به منظور بررسی روند اجرایی تفاهم نامه جلساتی تشکیل داده و فرصت های پیش رو را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند.

همچین باجولوند رییس مرکز تربیت مربی و پژوهش های آموزش فنی و حرفه ای به معرفی و تشریح فعالیت ظرفیت های مرکز از جمله برگزاری دوره های بین المللی از بستر شبکه بین المللی مهارت یونیوک پرداخت.

وی از اعلام آمادگی این مرکز در خصوص برگزاری دوره های آموزشی مکاترونیک و اتوماسیون صنعتی با همکاری دانشگاه خبر داد و تصریح کرد: این مرکز آمادگی دارد با توجه به ظرفیت های موجود، در پروژهای ساخت و تولید و اجرای ایده های مطرح شده در سرای نو آوری، با دانشگاه همکاری نماید.

در این مراسم برهانی فر، رئیس دانشگاه آزاد اسلامي استان البرز ضمن خیر مقدم، به معرفی ظرفیت های دانشگاه آزاد استان پرداخت و خبر از تأسیس مرکز سرای نو آوری دانشگاه داده و گفت: این دانشگاه آمادگی دارد ایده های ارسالی از سوی مربیان آن مجموعه را به محصول تبدیل نماید و همچنین مقرر گردیده بود نسبت به پذیرش دانشجو از کشورهای دیگر اقدامات لازم صورت پذیرد، که به دلیل بیماری کرونا به تعویق افتاده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامي استان البرز افزود: این دانشگاه می تواند با همکاری مرکز تربیت مربی نسبت به برگزاری دوره های مهارتی در سطح بین المللی اقدام نماید و خواستار برگزاری دوره های تربیت مربی کارآفرینی با همکاری مرکز تربیت مربی شد.

برهانی فر تصریح کرد: دانشگاه آزاد دارای ظرفیت های بالقوه درحوزه کشاورزی و دامپروری است که می توان به 5.5 هکتار مزرعه اشاره داشت، تا با همکاری و برنامه ریزی لازم طرفین اقدام به تربیت تکنسین پرورش دام و طیور در دانشگاه نمود.

همچین باجولوند رییس مرکز تربیت مربی و پژوهش های آموزش فنی و حرفه ای به معرفی و تشریح فعالیت ظرفیت های مرکز از جمله برگزاری دوره های بین المللی از بستر شبکه بین المللی مهارت یونیوک پرداخت.

ایشان همچنین از اعلام آمادگی این مرکز در خصوص برگزاری دوره های آموزشی مکاترونیک و اتوماسیون صنعتی با همکاری دانشگاه خبر داد و تصریح نمود: این مرکز آمادگی دارد با توجه به ظرفیت های موجود، در پروژهای ساخت و تولید و اجرای ایده های مطرح شده در سرای نو آوری، با دانشگاه همکاری نماید.

شایان ذکر است مدت تفاهم نامه منعقد شده دو سال تعیین شده است.

 


تاریخ درج خبر : دوشنبه ١٩ آبان ١٣٩٩ | ساعت درج خبر : ١٢:١٠ | تعداد نمایش خبر : 2996
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

صفحه اصلي|معرفی سازمان|منشور کاری|پست الكترونيكي|English
بازديدکنندگان اين صفحه: 9119215 | بازديدکنندگان امروز: 13946 | کل بازديدکنندگان: 122902235 | بازديدکنندگان آنلاين: 14 | زمان بارگزاري صفحه: 0.3950 ثانيه