نسخه چاپي ارسال به دوست


دیدار مشاور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای با همکاران روابط عمومی و امور بین الملل

بهروز کرمی، مشاور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با معاون و کارکنان حوزه روابط عمومی و امور بین الملل سازمان امروز 3 اسفندماه در محل دفتر روابط عمومی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در این دیدار کرمی، با تأکید بر نقش اثربخش تشکل‌های سازمانی در پویایی، کارآئی و به روز کردن سازمان، گفت: بدون شک تحقق رشد و توسعه سازمان با  همسوئی بدنه مدیریتی و کارشناسی در سایه بهره‌گیری از ایده‌های کارشناسی در تصميم گیری‌ها و تصميم سازی‌ها محقق می شود.

کرمی با اشاره به تشکیل «دپارتمان ملی مربیان و کارشناسان» برای نخستین بار در سازمان آموزش فنی و حرفه ای گفت: می توان با الگوی مشابه و با هدف تعامل و پویایی روابط عمومی ها،  شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای کشور را تشکیل داد.

وی در ادامه تشکیل مجمع کارشناسان بین‌الملل سازمان در راستای توسعه مطالعات‌ تطبیقی در حوزه آموزش‌های فنی وحرفه‌ای و پژوهش‌ های بین‌المللی را ضروری دانست.

 مشاور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تصریح کرد: توسعه تعاملات درون سازمانی و برون سازمانی، شرط اصلی ترویج فرهنگ مهارت آموزی  و مهارت افزایی در جامعه است که رکن اصلی آن در هر سازمانی روابط عمومی است.

در این دیدار، معاون و همکاران حوزه روابط عمومی و امور بین الملل به بیان دیدگاه ها، نظرات و چالش های پیش روی روابط عمومی پرداختند.


تاریخ درج خبر : يکشنبه ٣ اسفند ١٣٩٩ | ساعت درج خبر : ١٥:٤٣ | تعداد نمایش خبر : 1058
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: