نسخه چاپي ارسال به دوست

در بیست و سومین سفر استانی؛
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان کردستان سفر کرد

 علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، با هدف افتتاح مرکز جوار کارگاهی و بازدید از آموزش های مهارتی به روستاییان و چند پروژه دیگر طی سفری یک روزه، ساعت 12 به بعد یکشنبه 23 شهریور ماه وارد استان کردستان شد.

بازدید از آموزش روستایی روستای «سرا» بر اساس مطالعات توسعه روستایی استان کردستان (برنامه مهارت آموزی 20 روستا در هر شهرستان) نخستین برنامه رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور است.

بازدید از مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران و خواهران سقز  و پروژه نیمه تمام مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سقز برنامه بعدی معاون وزیر کار در سفر به کردستان است.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور،در ادامه بیست و سومین سفر استانی از مرکز جوار کارگاهی بخش خصوصی الماس غرب (فعال در زمینه پوشاک) و گلخانه ای مجهز به تکنولوژی روز راه اندازی شده در شهرستان دیواندره است، بازدید می کند.

هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در ادامه سفر به کردستان، از کارگاه مهارت آموزی در محیط واقعی کار مجتمع سپهر تابناک غرب فعال در زمینه گردشگری بازدید می کند.

بنا براین گزارش، هاشمی تا کنون به استان­های بوشهر، چهارمحال و بختیاری(دو سفر) ، کهگیلویه و بویراحمد، کرمان، یزد، سیستان و بلوچستان، البرز،کرمانشاه، خوزستان، قم ، قزوین، مرکزی، آذربایجان شرقی، تهران و اصفهان، ایلام، گیلان  و خراسان جنوبی، کردستان، لرستان و آذربایجان غربی  سفر کرده و کردستان برای دومین بار  مقصد بیست و سومین  سفر وی است.

 


تاریخ درج خبر : يکشنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٩ | ساعت درج خبر : ١٥:٢٨ | تعداد نمایش خبر : 1515
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: