نسخه چاپي ارسال به دوست

توسط معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور؛
سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سمنان منصوب شد

 

طی حکمی از سوی علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، سید حسین شاهچراغ به سمت سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سمنان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، علی اوسط هاشمی، هفتم تیرماه سال جاری، طی حکمی، سیدحسین شاهچراغ را به سمت سرپرست اداره کل آمورش فنی و حرفه ای استان سمنان منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

با استعانت از درگاه خداوند متعال نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان "سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان" منصوب می‌شوید.

انتظاردارم با بهره‌گیری از کارآمدترین راه کارهای اجرائی و تعامل، همدلی و بهره‌مندی از توانمندی‌های نیروی انسانی آن اداره کل و در ارتباط موثر با استاندار محترم و اعضای شورای مهارت استان در اجرای سیاست‌های کلی اشتغال، ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و اولویت‌های دولت تدبیر و امید در جهت توانمند‌سازی نیروی انسانی مورد نیاز بازار کار و همچنین افزایش کارایی شاغلین بخش‌های مختلف اقتصادی استان با رویکرد آینده‌پژوهی و مدل‌های آموزشی نوین مهارتی و با جلب مشارکت آموزشگاه‌های آزاد و شرکای اجتماعی زمینه اشتیاق روزافزون به مهارت و ارتقاء آن در سطح جامعه را فراهم نمایید و با رعایت اصل قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید.

 بنابراین گزارش، حسین شاهچراغ، پیش از این معاون آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان بوده است.

 

                                                                                           

 

 

 

                                                                                   دانلود فايل : 55.jpg ( 88KB )
تاریخ درج خبر : شنبه ٧ تير ١٣٩٩ | ساعت درج خبر : ١٧:٠٠ | تعداد نمایش خبر : 2374
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: