در چهارمین جلسه شورای مهارت استان گلستان؛
بروزرسانی سند توسعه آموزش های مهارتی استان گلستان تصویب شد
در چهارمین جلسه شورای مهارت استان گلستان که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و رئیس شورای مهارت استان تشکیل شد بروزرسانی سند توسعه آموزش های مهارتی استان گلستان تصویب شد.
 ١٤:٠٥ - دوشنبه ١٨ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تفاهم نامه همکاری بين اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان چهارمحال و بختیاری و اداره کل اوقاف و امور خيريه استان منعقد شد
در راستای ارتقای توانمندي هاي علمي، مهارتي و شايستگي هاي شغلي در اقشار مختلف با بهره مندي از تمامي ظرفيت هاي قابل حصول در اين عرصه، تفاهم نامه همکاری بين اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان چهارمحال و بختیاری و اداره کل اوقاف و امور خيريه استان بسته شد.
 ١٣:٤٥ - دوشنبه ١٨ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تفاهم نامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس و شرکت بزرگ فاتح صنعت کیمیا منعقد شد
تفاهم نامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس و شرکت بزرگ فاتح صنعت کیمیا، در راستای هم افزایی به منظور ایجاد بستر های لازم برای اشتغال جوانان منعقد شد.
 ١٣:٢٢ - دوشنبه ١٨ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
140 مددجو در شهرستان رازوجرگلان در استان خراسان شمالی از آموزش های مهارتی بهره مند شدند .
رئیس آموزش فنی حرفه‌ای شهرستان رازوجرگلان از از ارائه آموزش های مهارتی به ۱۰ زن سرپرست خانوار و برگزاری آزمون برای ۱۴۰ مددجوی زن بهزیستی در این شهرستان خبر داد.
 ١٣:٠١ - دوشنبه ١٨ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه اجرایی ارزیابی شایستگی عمومی مدیران حرفه ای سازمان در سطح مدیران میانی تدوین شد
داود ناصری امید، مدیر کل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، از تدوین برنامه ارزیابی شایستگی عمومی مدیران حرفه ای سازمان در سطح مدیران میانی با همکاری اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خبر داد.
 ١٠:٥٦ - دوشنبه ١٨ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تفاهم‌‏نامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای و دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر امضا شد
تفاهمنامه همکاری با رویکرد اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی دانشگاه آزاد بین اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای و دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر منعقد شد.
 ٠٩:٢٠ - دوشنبه ١٨ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
بیش از 9 هزار سرباز در استان تهران از آموزش های مهارتی بهره مند شدند
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران از ارائه آموزش های مهارتی به ۹ هزار و ۵۰۰ نفر از سربازان وظیفه در 9 ماهه سالجاری در این استان خبر داد.
 ٠٩:١٣ - دوشنبه ١٨ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور فراخوان داد: پیمایش صلاحیت و مهارت های حرفه‌ای دیجیتال مربیان و کارشناسان آموزش فنی و حرفه ای
سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با هدف پیمایش صلاحیت و مهارت های حرفه‌ای دیجیتال مربیان و کارشناسان این سازمان در دو بخش دولتی و غیردولتی فراخوان داد.
 ١٣:٤٠ - يکشنبه ١٧ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
در سی و سومین سفر استانی؛ معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان خراسان رضوی سفر کرد
علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، با هدف شرکت در شورای مهارت و اداری، افتتاح چندین آموزشگاه در دو بخش خصوصی و دولتی، مراکز تخصصی جوار کارگاهی و دپارتمان های تخصصی مهارتی و بازدید از مراکز آموزشی استان، همچنین انعقاد تفاهم نامه با صنایع و شرکای سازمان و نشست با اعضای اتاق بازرگانی استان خراسان رضوی طی سفری چهار روزه از 18 تا 21 اسفند ماه به استان خراسان رضوی سفر کرد.
 ١٣:١١ - يکشنبه ١٧ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
مشاور وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی:
آموزش های مهارتی برای حل مشکلات ساکنان سکونتگاه های غیررسمی وحاشیه شهر چابهار وهمچنین زنان سرپرست خانوار ‌ ضرورت دارد
یاوری، مشاور وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی در بازدید از دوره های آموزشی و مهارتی حاشیه شهر چابهار گفت: آموزش های مهارتی برای حل مشکلات ساکنان سکونتگاه های غیررسمی وحاشیه شهر چابهار وهمچنین زنان سرپرست خانوار ‌ ضرورت دارد.
 ١١:٤٠ - يکشنبه ١٧ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>