نسخه چاپي ارسال به دوست

شریعتمداری در آیین رونمایی از سامانه های شفافیت :
راه جلوگیری از بروز فساد در مجموعه ها جلب مشارکت عمومی و افزایش سرمایه اجتماعی است

وزیرتعاون، کارو رفاه اجتماعی درآیین رونمایی از سامانه‌های شفافیت گفت : در روز رای اعتماد در مجلس وعده کرده بودم که سامانه شفافیت در مجموعه فعالیت های اقتصادی و خدماتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به طور کامل مستقر خواهد شد.

محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: یک بار در حضور ریاست محترم جمهوری از 6 سامانه دیگر در حوزه فعالیت های بهزیستی ، تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری رونمایی کردیم .

وی افزود : امروز در سایت اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امکان دسترسی بسیاری از اطلاعات مورد نیاز مردم از جمله دریافت کنندگان تسهیلات که به صورت یارانه دار به افراد در حوزه اشتغال پرداخت می شود و نیز کلیه کسانی که با فعالیتهای اقتصادی وزارتخانه ارتباط دارند فراهم شد .

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود : همچنین از 6 سامانه فراگیر BI که یک سامانه هوشمند فعالیتهای اجرایی در مجموعه صندوقهای بازنشستگی کشوری است رونمایی شد .

شریعتمداری گفت:مجموعا ستاد وسازمان های وزارتخانه دارای 32 سامانه اصلی و چند زیر سامانه است که بصورت داشبوردهای مدیریتی ،یکپارچگی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار وزارتخانه قرار می دهند و مدیران را در ادامه مسیر راهنمایی می کنند .

 


تاریخ درج خبر : يکشنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٩ | ساعت درج خبر : ٠٩:٥٦ | تعداد نمایش خبر : 2106
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: