نسخه چاپي ارسال به دوست

با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛
طرح ملی دارکوب در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای برگزار شد

 

با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همکاری گروه آموزشی فناوری اطلاعات و ارتباطات مرکز تربیت مربی،  طرح ملی دارکوب ( آموزش کد نویسی ) در هفته دوم شهریور ماه سالجاری در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، طرح دارکوب، طرحی در راستای آموزش و توانمندسازی کدنویسی کودکان و نوجوانان ایران زمین است که با همکاری ستاد توسعه فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري در کنار سایر دستگاه ها و سازمان های مهم، تاثیرگذار و متولی این مهم اجرا می شود.

بنابراین گزارش: هاشم تن زاده،  مسئول گروه آموزش فناوری اطلاعات و ارتباطات مرکز تربیت مربی و پژوهش های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اعلام این خبر گفت: هدف از برگزاری این طرح ملی تربیت تعداد 2000 نفر مربی آموزشگاه های آزاد، بخش خصوصی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای برای آموزش به کودکان و دانش آموزان کل کشور بوده است.

تن زاده تصریح کرد: در برگزاری این دوره تخصصی،  آموزش کد نویسی در زمینه  بازی سازی کامپیوتری با نرم افزار  scratch  برنامه ریزی شده بود.

وی افزود: برای برگزاری این دوره از اساتید مجرب دانشگاه تهران جهت آموزش مربیان استفاده شد.


تاریخ درج خبر : شنبه ٢٣ شهريور ١٣٩٨ | ساعت درج خبر : ١١:٣٨ | تعداد نمایش خبر : 2893
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: