نسخه چاپي ارسال به دوست

در پنجمین جلسه هیأت نظارت موسسات کارآموزی آزاد استان تهران تأکید شد:
ورود بخش خصوصی به حوزه آموزش های مهارتی با آگاهی کامل از مقررات و دستورالعمل های اجرایی

 

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در پنجمین جلسه هیأت نظارت موسسات کارآموزی آزاد استان تهران بر ورود بخش خصوصی به حوزه آموزش های مهارتی با آگاهی کامل از مقررات و دستورالعمل های اجرایی در راستای تسریع در روند تأسیس آموزشگاه های آزاد تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، به نقل از اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان تهران،‌ پوراندخت نیرومند با بیان تسریع در روند تأسیس و حل مشکلات بخش خصوصی، اظهار داشت: با در نظر گرفتن بحث پیشگیری از شیوع کرونا و رکود اقتصادی ایجاد شده، تأسیس و تأیید مکان موسسات کارآموزی آزاد با تعامل  بیش از پیش و مکاتبات لازم با پلیس راهبر ضرورت دارد.

وی با ارائه پیشنهاد بر بهره گیری از سامانه ثنا که مربوط به احراز هویت اشخاص در قوه قضائیه می باشد،خواستار کوتاه شدن روند کارشناسی ها با رعایت قوانین و مقررات شد.

رحمن قلاوند، معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی استان تهران، در ادامه بیان داشت: تمام اطلاعات مورد نیاز همکاران در جلسات هیأت نظارت استان، قبل از تشکیل جلسات مذکور، از طریق یکی از فضاهای مجازی داخلی در اختیار اعضاء قرار گیرد.

کریم دلاویز، رئیس حراست، در پایان این جلسه، اذعان داشت: توجیه کامل متقاضیان ورود به حوزه آموزش های مهارتی و تأسیس آموزشگاه های آزاد، جهت پیشگیری از بروز مشکلات به علت عدم آگاهی از قوانین و مقررات، ضروری می باشد.

بر اساس این گزارش، یکصد و ده پرونده شامل 67 مورد اضافه رشته، 12 مورد واگذاری، 11 مورد انتقال آموزشگاه و 12 مورد سایر مشکلات، در پنجمین جلسه هیأت نظارت موسسات کارآموزی آزاد استان تهران مطرح شد.

 


تاریخ درج خبر : سه شنبه ١ مهر ١٣٩٩ | ساعت درج خبر : ١٢:٤٩ | تعداد نمایش خبر : 104
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: