" حمایت از کالای ایرانی "                       

صفحه اصلي|پست الكترونيكي|منشور اخلاقي سازمان|English
جستجوي پيشرفتهجستجو در وب
? اخبار > معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در دیدار با رایزن بازرگانی استرالیا:استفاده از تجارب بین المللی در حوزه آموزش های فنی و حرفه ای توسعه می یابد


نسخه چاپي  ارسال به دوست


معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در دیدار با رایزن بازرگانی استرالیا:استفاده از تجارب بین المللی در حوزه آموزش های فنی و حرفه ای توسعه می یابد

 

معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در دیدار با رایزن بازرگانی استرالیا تأکید کرد: استفاده از تجارب بین المللی در حوزه آموزش های فنی وحرفه ای توسعه می یابد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، این دیدار با حضور علیرضا حاتم زاده، معاون آموزش، علیرضا طاهرپور شلمانی، مدیرکل دفتر نظارت، بهسازی و هدایت شغلی، حسین بابایان، مدیرکل حوزه ریاست این سازمان، منیر سانکاری، رایزن بازرگانی استرالیا و الین آرین نماینده شرکت های سرمایه گذاری استرالیا امروز بیست و ششم اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شد.

حاتم زاده با اشاره به سوابق همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با کشور استرالیا در حوزه آموزش های فنی وحرفه ای، نظام آموزش فنی وحرفه ای ای استرالیا را آموزش پویا و فعال عنوان کرد.

وی با بیان اینکه در نظام آموزشی کشور استرالیا ارتباط خوبی بین آموزش های رسمی و غیر رسمی ایجاد شده است، گفت: بخش کوچکی از این ارتباط در کشور ما نیز وجود دارد و درصدد هستیم که این ارتباط را همانند کشورهای موفق در این حوزه توسعه دهیم.

معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به اینکه در نظام آموزشی کشور استرالیا انجمن های خصوصی است که نقش مهمی در بر قراری ارتباط بین آموزش و صنایع این کشور را بر عهده دارند.

حاتم زاده با تأکید بر استفاده از تجارب کشور استرالیا در خصوص برقراری ارتباط بین آموزش و صنایع خواستار همکاری صنایع و بنگاه های اقتصادی کشور در حوزه آموزش های مهارتی فنی وحرفه ای شد.

وی در ادامه بر استفاده از تجارب کشور استرالیا در خصوص تهیه بسته های آموزش مهارتی و تربیت مربی آموزش فنی وحرفه ای تأکید کرد.

معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: یکی از سیاست های این سازمان حضور در جوامع علمی و استفاده از تجارب بین المللی در حوزه آموزش های فنی و حرفه ای است.

وی از توسعه مراکز بین المللی آموزش فنی و حرفه ای برای آموزش نیروی کار داخلی و خارجی (خاورمیانه و منطقه ای) خبر داد و خواستار همکاری کشور استرالیا در این زمینه شد.

معاون آموزش سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور هدف از توسعه مراکز مذکور را آموزش نیروی کار داخلی و کشورهای خارجی بر اساس استانداردهای بین المللی با همکاری بخش خصوصی عنوان کرد.

 

 

 

 

رایزن بازرگانی استرالیا:

دعوت رسمی از سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور برای حضور در کنگره همکاری های بین المللی آموزش فنی وحرفه ای

 

رایزن بازرگانی استرالیا با تأکید بر توسعه ارتباط بین سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور ایران و استرالیا پیشنهاد داد: کمیته ای با حضور نمایندگان دو کشور تشکیل و در خصوص استفاده از ظرفیت های آموزشی کشور استرالیا در حوزه آموزش های مهارتی فنی وحرفه ای توسط کشور ایران برنامه ریزی شود.

وی از برگزاری کنگره همکاری های بین المللی آموزش فنی وحرفه ای به میزبانی کشور استرالیا در سال جاری خبر داد و گفت: این کنگره هر دو سال یکبار در یکی از کشورها برگزار می شود.

منیر سانکاری در ادامه از مسوولان سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور برای حضور در کنگره بین المللی مذکور دعوت کرد و گفت: حضور کشورها در  این کنگره فرصت خوبی است که مسوولان آموزش فنی وحرفه ای کشور های مختلف در حوزه آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای تبادل نظر و گفتگو نمایند.

وی در ادامه با اشاره با سیاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ایران در استفاده از تجارب بین المللی در حوزه آموزش های فنی وحرفه ای گفت: علاقمند هستیم ارتباط خود را در این زمینه با کشور ایران توسعه دهیم.


تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧ | ساعت درج خبر : ١٤:٤٥ | تعداد نمایش خبر : 1302

صفحه اصلي|معرفي سازمان|پست الكترونيكي|تربيت مربي|منشور اخلاقي سازمان|English
بازديدکنندگان اين صفحه:23104583|بازديدکنندگان امروز:51735|کل بازديدکنندگان:104302986|بازديدکنندگان آنلاين:12|زمان بارگزاري صفحه:0.4170ثانيه