نسخه چاپي ارسال به دوست


اولین مجوز سه روزه تاسیس آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد در استان تهران صادر شد

 

 براساس  دستورالعمل ابلاغی از سوی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور؛ اولین مجوز سه روزه تاسیس آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد در استان تهران صادر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، به نقل از  اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، جواد روانبخش، سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، از صدور  اولین مجوز سه روزه آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد، پس از تاکید، حجت الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ابلاغ دستورالعمل از سوی غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور خبر داد.

روانبخش گفت: فرایند صدور مجوز اولین آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پس از ابلاغ دستورالعمل، در کمتر از 3 روز در استان تهران انجام شده است.

 وی تصریح کرد: صدور مجور ۳ روزه آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد در  راستای اجرای سیاست های دولت خدمتگذار و مصوبات شورای عالی اداری و پس از تاکید وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دستور العمل ابلاغی معاون محترم وزیر و رئیس سازمان در جهت تسهیل مراحل کسب و کار در کشور صورت گرفته است.

سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران همچنین گفت: در گذشته فرآیند صدور موافقت اصولی تاسیس آموزشگاه آزاد حدود چهار ماه به طول می انجامید، که با دستور العمل جدید این فرآیند به سه روز کاهش یافته است.

وی در پایان گفت: در استان تهران برنامه ریزی لازم برای اجرای دستور العمل مذکور انجام شده و تلاش می کنیم از استان های پیشرو باشیم.

 


تاریخ درج خبر : سه شنبه ٢٠ مهر ١٤٠٠ | ساعت درج خبر : ١٠:٠٦ | تعداد نمایش خبر : 1536
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: