" سال 1398 ؛ رونق تولید "                                      

صفحه اصلي|منشور کاری|پست الكترونيكي|English|حفظ حریم شخصی|توافق سطح خدمات
جستجوي پيشرفته جستجو در وب
? اخبار > انقلاب ما بر پایه هم دلی و هم صدایی شکل گرفت


نسخه چاپي ارسال به دوست

علی اوسط هاشمی:
انقلاب ما بر پایه هم دلی و هم صدایی شکل گرفت

 

علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، انقلاب اسلامی ایران را مصداق بزرگترین و مردمی ترین انقلاب در جهان بر پایه هم دلی و هم صدایی نامید و زیستن با ملت را سرمایه ماندگار انقلاب و حکومت دانست.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، با حضور علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان، مراسم گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران برگزار شد.

 بنا براین گزارش، هاشمی در این مراسم، پایه هر تغییر و اصلاحی را بر خواست عمومی مردم استوار دانست و گفت: حق اختیار و تغییر برای آدمی از سوی خداوند متعال برای انسان ترسیم شده است.

وی افزود: ویژگی بارز انقلاب اسلامی ایران،  بودن بر موضع خواست رفیع آدمی و اختیار انسان است.

معاون وزیر تعاون ادامه داد: انقلابی که بر اساس خواست اکثریت جامعه، اراده ملت و مطالبه جامعه باشد، ماندگار است که مصداق بارز آن انقلابی اسلامی ایران است.

علی اوسط هاشمی، افزود: انقلاب اسلامی در شمار ده انقلاب برتر جهان است. که با همدلی و هم صدایی، با وجود تکثر آرا و تنوع گروه ها و اراده مردمی به پیروزی رسیده است.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، گفت: وقتی اراده و ایمان با باورها هم سو باشد مصداق پیدا کرده و به پیروزی می انجامد.

وی از قائل نبودن ارزش برای حریت و آزادی، برگرفته نبودن سیاست ها از نیاز ملی، فساد و وابستگی به غرب در دوران رژیم شاهنشاهی سخن گفت و بیان کرد: فریاد امام خمینی (ره) در دهه 40 برای دفاع از ایران و حق ایرانی و مقاومت ایشان برای به دست آوردن حریت و آزادگی ملت، پایه گذار انقلاب بود.

هاشمی ویژگی های بارز امام خمینی (ره) را از زبان شهید مطهری، اهل ایمان بودن و خدا ترسی، قاطعیت در برابر ابر قدرت ها، ایمان داشتن به هدف، ایمان به راه و سبیل حق توصیف کرد.

معاون وزیر تعاون تصریح کرد: ایشان در حوزه دین و روحانیت معتقد به عبادت در خدمت به خلق بود.

وی با بیان این که ایستادن با اقتدار در مقابل خصم دوستی با جامعه است، گفت: اکنون ملت ایران برای دفاع از حق، عدالت و قانون می تواند در مقابل جهان بایستد.

 

برکات دهه فجر باید در انتخابات نمایان شود

در ادامه این مراسم رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با تأکید بر شرکت اقشار مختلف جامعه با هر قومیت، عقیده و آرا در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی گفت: هر رأی یک سرمایه برای انقلاب و حق رأی برای هر ایرانی یک حق انتخاب است.

معاون وزیر کار افزود: برای پیوند نسل انقلاب با فرزندان زمان حال، عشق و علاقه برای بودن در مسیر، از  پدران در دهه 50 به فرزندان آنان انتقال یافته و بذری بیافشانیم. که مستمر، متداوم و برگشت ناپذیر باشد.

وی تصریح کرد: حفظ نظام و دستاوردهای انقلاب از واجب ترین اعمال است و بر ماست که نظام را صیانت کنیم و آن را به دست نسل جدید بسپاریم.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با تأکید بر ادامه راه شهیدانی چون سردار سلیمانی، همت، صیاد شیرازی و ستاری ها بیان کرد: محقق شدن استقلال، نهادینه کردن آزادی و پایداری جمهوری اسلامی در گروی ادامه راه آنان است.

در پایان این مراسم از همکار سازمان یداله قطبی زاده، برادر شهید محمد مهدی قطبی زاده که در 17 شهریور سال 1357 در میدان ژاله تهران به شهادت رسید، با اهدای لوحی توسط رئیس سازمان تقدیر به عمل آمد.


تاریخ درج خبر : شنبه ١٩ بهمن ١٣٩٨ | ساعت درج خبر : ١٤:١٥ | تعداد نمایش خبر : 2336
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

صفحه اصلي|منشور کاری|پست الكترونيكي|English
بازديدکنندگان اين صفحه: 9635710 | بازديدکنندگان امروز: 2417 | کل بازديدکنندگان: 128009373 | بازديدکنندگان آنلاين: 18 | زمان بارگزاري صفحه: 0.4030 ثانيه