نسخه چاپي ارسال به دوست

سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور اعلام كرد:
آغاز توزیع کارت ورود به جلسه پنجمین مرحله آزمون های سنجش مهارت

 

توزیع کارت ورود به جلسه پنجمین مرحله آزمون های سنجش مهارت شهریور ماه سال جاری، از 25 شهریور آغاز مي شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، رضا باجولوند، معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت اين سازمان گفت: توزیع کارت ورود به جلسه پنجمین مرحله آزمون های سراسري سنجش مهارت مراکز آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی و خصوصی در سال جاری از ساعت 8 صبح روز دوشنبه، 25 شهریور آغاز و تا ساعت 24 روز چهارشنبه ، 27شهریورماه سال جاری ادامه مي يابد.

وي با اعلام اين خبر گفت: پنجمین مرحله آزمون سراسري سنجش مهارت سال 1398پايان دوره كارآموزان آموزشی مراکز آموزش فني و حرفه اي در بخش دولتی و خصوصی، در روز بیست و هشتم شهریور ماه سال جاري و دومین مرحله آزمون سراسری صنعت ساختمان و تفاهمنامه (صنايع دستي، فرش و نان و غله و... ) در روز بیست و نهم شهریور برگزار می شود.

رضا باجولوند گفت: 47 هزار و 633 نفر در پنجمین مرحله آزمون سراسری سنجش مهارت مراکز آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی و خصوصی سال 1398 در یک هزار و 12 استاندارد آموزشی ثبت نام كرده اند كه از اين تعداد 26 هزار و 849 نفر مرد و 20 هزار و 784 نفر زن هستند و تمهيدات لازم براي شركت اين متقاضيان در آزمون روز پنج شنبه 28 شهریور فراهم شده است.

وي ادامه داد: در دومین مرحله آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنعت ساختمان  27 هزار و 304 نفر مرد در 56 استاندارد آموزشی و همچنین 4 هزار و 932 نفر در آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنايع دستي، فرش و نان و ... كه از اين تعداد 865 نفر مرد و 4 هزار و 67 نفر زن می باشند، در 146  استاندارد آموزشی ثبت نام كرده اند. آزمون این مرحله درروز جمعه 29 شهریور ماه سال جاري برگزار می شود،

باجولوند در خصوص مراحل اجراي آزمون هاي سنجش مهارت گفت: متقاضیان شرکت در پنجمین مرحله آزمون هماهنگ (کارآموزان بخش های دولتی و آموزشگاه های آزاد) سراسری سنجش مهارت و دومین مرحله آزمون صنعت ساختمان و تفاهم نامه ها (صنايع دستي، فرش و نان و غله و... )در سال 1398 که قبلاً برای شرکت در آزمون مورد نظر ثبت نام كرده اند، از 25 شهریور تا 27 شهریور ماه سال جاري با مراجعه به سامانه http://azmoon.portaltvto.com  و درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی مي توانند نسبت به دریافت كارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

رضا باجولوند گفت: داوطلبان پس از شرکت در آزمون كتبي و كسب نمره قبولي براساس برنامه زمانبندي اعلام شده از سوی ادارات سنجش استان ها براي شركت در آزمون عملي باید به حوزه هاي تعيين شده مراجعه نمايند.

وي با اشاره به تشكيل ستاد پاسخگويي آزمون سراسري سنجش مهارت گفت: درصورتي كه متقاضيان با مشکلی مواجه شوند، مي توانند با مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان محل سکونت خود تماس حاصل نمايند.

این گزارش می افزاید: متقاضیان در صورت مشاهده مغایرت عکس در کارت ورود به جلسه با مراجعه به مراکز نسبت به اصلا ح عکس از طریق حوزه رفع نقص قبل از زمان آزمون اقدام نمایند.


تاریخ درج خبر : دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨ | ساعت درج خبر : ١٠:٤٦ | تعداد نمایش خبر : 3197
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: