نسخه چاپي ارسال به دوست


مدیر کل امور اجتماعی لبنان: بستر برای کارآفرینی میان ایران و لبنان فراهم است

مدیر کل وزارت امور اجتماعی لبنان در بازدید از مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور در کرج، بهره گیری از همکاری آموزشی با ایران درحوزه های کار آفرینی، مهارت آموزی و فناوری برای جامعه هدف در لبنان را مورد تاکید قرار داد و از بستر سازی در این زمینه خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور قاضی عبدالله احمد تجهیزات به روز و توانایی های علمی و آموزش های مهارتی این مرکز را تحسین بر انگیز توصیف کرد و اظهار امیدواری کرد اقدامات لازم برای تاسیس یک مرکز مشترک آموزش های کارآفرینی و مهارتی بین دو کشور لبنان و ایران در دستور کار قرار گیرد.

 وی گفت: توانمندی نیروهای کاردان با صنایع و مراکز علمی و دانشگاهی و تعلیم مربیان در امور کار آفرینی و تعامل با آنها در این مرکز تربیت مربی شایان توجه است و استفاده بهینه نیروی کار لبنان از اینگونه روش های نوین بسیار مهم و کارآمد است.

 مدیرکل وزارت امور اجتماعی لبنان تاکید کرد: کشورش برای تاسیس مرکز مشترک آموزش های مهارتی با سازمان آموزش فنی و حرفه ای ایران آمادگی دارد.

 وی گفت: امیدواریم این بازدید زمینه همکاری های مشترک آموزشی درحوزه های کار آفرینی، مهارت و فناوری به‌ ویژه برای بهره گیری جامعه هدف کشور لبنان را فراهم کنند.

 در ابتدای این دیدار در نشستی که در دپارتمان فناوری آموزشی و تولید محتوای الکترونیکی این مرکز تربیت مربی برگزار شد، باجولوند، رئیس این مرکز ضمن خیر مقدم به مدیرکل وزارت امور اجتماعی لبنان و هیات همراه فعالیت های علمی آموزشی ، پژوهشی ، مهارتی و کار آفرینی مرکز را معرفی و تشریح کرد.

 رضا باجولوند،  با اشاره به این مهم که ارتباطات جز لاینفک تعاملات علمی و آموزشی در جهان امروز است، این مرکز تربیت مربی را از جمله مراکز دارای پتانسیل و زیر ساخت های علمی و مهارتی به روز در سطح داخلی و جهانی عنوان کرد.

 وی گفت: ما توجه به سوابق آموزشی که در سطوح داخلی و بین المللی کسب کرده ایم برای همکاری و انتقال تجربیات آموزشی و مهارتی با کشور لبنان به ویژه در زمینه های آموزش مهارت های فنی و حرفه ای و تعلیم مربیان کارآفرین آماده ایم.


تاریخ درج خبر : سه شنبه ٢٠ ارديبهشت ١٤٠١ | ساعت درج خبر : ٠٨:٢٧ | تعداد نمایش خبر : 312
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: